Ciemność widzę, ciemność! Ten kultowy tekst pochodzący z "Seksmisji" poza walorami humorystycznymi idealnie pasowałby mi też jako reklama nadchodzącego festiwalu Dark Decay. Pierwsza edycja tej imprezy odbędzie się już za dwa dni w Poznaniu. Między 25 - 27 lipca klub "2Progi" (Al. Niepodległości 36) wezmą we władanie wszelkiej maści strzygi, zombie i nietoperze, a scenę obejmą:
Soror Dolorosa (FR)
Selofan (GR)
Psyche (CA)
Christ vs Warhol (US)
Days Of Sorrow (DE)
No More (DE)
Date At Midnight (IT)
This Eternal Decay (IT)
Soft Scent (IT)
Ductape (TR)
Aux Animaux (SE)
Kurschatten (DE)
Bragolin (NL)
Rosengarden Funeral Party (US)
After The Sin (PL)
Poza koncertami będzie też okazja do rozruszania na parkiecie swych zesztywniałych kości. O odpowiednie naoliwienie stawów, zadba grupa doborowych DJ-ów. Nikt zatem na Dark Decay nie powinien się nudzić. Jeśli jeszcze nie zakupiliście biletów, to macie ostatnią szansę by zrobić to nieco taniej, niż w dniu festiwalu. W pogodzie najbliższe dni zapowiadają się niezwykle upalnie, natomiast w "2Progach" powieje chłodem jakiego jeszcze tam nie widziano. Polecam zajrzeć.
Jakub Karczyński

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz